2016_02_28 - turnaj mladšího žactva Hranice

Název

Popis

V neděli 28. února 2016 se konal v hale TJ Cement Hranice turnaj Zimní ligy mladších žáků zařazený do Olomoucké zimní ligy. Turnaje, který se hrál systémem každý s každým 2x15 minut, se zúčastnila včetně domácího Cementu A také družstva SK Velká Bystřice A, Tatranu Litovel A, Zlín A a Bystřice pod Hostýnem A.
Na turnaji se sešla vyrovnaná družstva, o čemž svědčí i fakt, že družstva na prvních třech místech měla shodný počet 6 bodů a o umístění rozhodovalo až vzájemné skóre. Jedním z nejhezčích utkání byl až do poslední minuty napínavý duel Velké Bystřice s Litovlí, kde o vítězství rozhodoval jediný gól. Turnaj byl nejen konfrontací družstev z jiných krajů, ale také přípravou na jarní část soutěže. Všechna utkání se hrála v přátelské atmosféře v duchu fair play a obešela se bez zranění.
K hladkému průběhu turnaje přispěli také rozhodčí pánové Mužný, Stoklasa a Axman, delegovaní KR OLKSH, kterým tímto děkujeme.
První tři družstva obdržela poháry, všichni pak diplom a sladkosti. Nejlepším střelcem turnaje s 31 góly byl vyhlášen Adam Krejčí z Tatranu Litovel, nejlepším hráčem Vilém Zedník z SK Velká Bystřice a nejlepším brankařem Miroslav Zárecký z HC Zlín.