18. 5. 2019 - DHK Zora Olomouc „B“ (STM)

Název

Popis

18. 5. 2019 DHK Zora Olomouc „B“
Sedmé kolo jarní části soutěže v kategorii MINI starší 4+1 se uskutečnilo v sobotu 18. května 2019 od 12:30 hod. v hale DHK Zora Olomouc.
Turnaje se zúčastnila 4 družstva: pořádající DHK Zora Olomouc B, TJ Cement Hranice A, TJ Cement Hranice B a TJ Cement Hranice holky. Před turnajem proběhla krátká porada s rozhodčími a trenéry jednotlivých družstev. Hrálo se 2x10 minut bez počítání skóre, první poločas vždy s osobní obranou. Turnaj proběhl bez zranění v přátelské atmosféře, ke které též výraznou měrou přispěli kvalitním rozhodováním s citem pro hru a schopnosti dětí v této kategorii mladší dorostenky pořádajícího klubu. Za předvedené výkony byla všechna družstva odměněna.