2018_06_18 - Superfinále Uničov MLM

Název

Popis

Dne 16.6.2018 se od 9:00 hodin v Uničově na hřišti místního házenkářského oddílu uskutečnilo Super-finále minižactva v házené. Turnaje se zúčastnilo 15 družstev Olomouckého kraje o celkovém počtu téměř 140 dětí. Na dvou venkovních hřištích proti sobě nastoupila družstva ve složení 4 hráčů v poli a brankáře, hrací doba byla stanovena na 2 x 8 minut. V prvním poločase se hráči snažili o celoplošnou, osobní obranu, druhé půle zápasů se již hrály s klasickým rozestavením hráčů na hrací ploše. K příjemné atmosféře turnaje přispěla snaha o citlivé hodnocení herních situací ze strany rozhodčích, a to ve prospěch plynulosti hry před striktním dodržováním pravidel. Celkový pozitivní dojem z turnaje nebyl narušen žádnou zdravotní újmou vážnějšího charakteru některého z hráčů nebo výtkou k organizaci turnaje ze strany trenérů nebo diváků.