2018_11_04 - DHK Zora Olomouc (MLM)

Název

Popis

4. 11. 2018 DHK Zora Olomouc
První listopadový víkend jsme se sešli na turnaji v házenkářské hale DHK Zora Olomouc. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva: DHK Zora Olomouc A, B, Sokol Prostějov II a HBC Olomouc.
Zápasy se hrály na dvou hřištích podle rozpisu a v plném čase (2x 10 minut s 3 minutovou přestávkou).
V průběhu zápasu se neobjevily žádné problémy, děti si s chutí zahrály, za což je rodiče a ostatní diváci odměnili potleskem. Rozhodčí pískali s citem pro hru. Během turnaje se nikdo nezranil. Skóre se nepočítalo, zvítězili všichni, kdo přišli. Po odehrání zápasů následovaly dovednostní soutěže.

Dovednostní soutěže:
1) Pro každé družstvo gymball. Cestou ke kuželu hráči gymball kutálí, zpět driblují. Všichni se vystřídají 1x.
2) Na šířku haly máme nachystané kužely po 5. metrech. U každého kuželu si hráči sednou, zpět běží sprintem a předají „babu“. Všichni se vystřídají 1x.
3) Na šířku haly máme nachystané po 5metrech kužely, míč pro každé družstvo. Cestou tam driblujeme slalomem mezi kužely. Zpět driblujeme a od posledního kuželu přihrajeme dalšímu hráči v družstvu. Všichni se vystřídají 1x.
Všechna družstva, která se zúčastnila, byla sladce odměněna.