2019_09_21 - Házená Uničov (STM)

Název

Popis

Dne 21.9.2019 se od 10 hodin uskutečnil na házenkářském hřišti v Uničově turnaj v házené, kategorie starší mini. Turnaje se zúčastnili házenkáři z Litovle, Prostějova, Žeravic a domácího Uničova. Hráči měli k dispozici dvě hřiště, na kterých každé družstvo sehrálo čtyři zápasy s časovou dotací 2 x 8 minut. První poločas každého zápasu se hrál systémem celoplošné obrany, po 5 minutové přestávce družstva praktikovala obranu zónovou. Během zápasů nedošlo ke zranění žádného z hráčů a celý turnaj proběhl v klidné a příjemné atmosféře i zásluhou početných skupinek fanoušků jednotlivých družstev.