2019_11_16 - DHK Zora Olomouc (MLM)

Název

Popis

Sobotní brzké ráno se v hale DHK Zora Olomouc uskutečnil turnaj mladších mini.Turnaj se odehrál v příjemné atmosféře, o kterou se rovným dílem zasloužila všechna družstva i jejich fanoušci. Vše probíhalo podle představ. Startující družstva: DHK Zora Olomouc A, Senice na Hané, Horka nad Moravou a Kostelec na Hané. Zápasy se hrály na dvou hřištích 2 x 10 minut s 3 min. přestávkou. Odehrály se v plném čase, bez sebemenších problémů. Nikdo se nezranil.
I přestože se skóre nepočítalo, děti bojovaly ze všech sil. Rozhodčí pískali citlivě.
Příjemné dopoledne si užili nejen děti, ale všichni, kdo přišli. Po odehrání zápasů následovaly dovednostní soutěže a vyhlášení, na kterém družstva obdržela sladkou odměnu. Na úplný závěr se všichni vyfotili.