2020_09_05-06 - SMVB CUP mladších a starších žáků
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

2020_09_05-06 - SMVB CUP mladších a starších žáků

Popis

Další ročník oblíbeného tradičního turnaje byl hrubě ovlivněn situací spojenou s COVID-19, kdy se nám těsně před turnajem odhlásilo několik týmů ze Slovenska. Doplatili na to především starší žáci, protože se nepodařilo domluvit náhradní týmy a nakonec se zúčastnila jen čtyři družstva. I přes tyto nepříjemnosti se turnaj odehrál v příjemné atmosféře (ostatně jako vždy) a byli k vidění zajímavé zápasy. Nedošlo ani k závažnému zranění a nakonec jsme si celý turnaj užili. Věříme, že přístí ročník odehrajeme v plném počtu a už teď se těšíme.
Hodnocení turnaje SMVB Cup mladší žáci
O víkendu jsme na domácí půdě sehráli kvalitně obsazený turnaj. Nebudu hodnotit jednotlivé zápasy, ale spíše celkově...... Přesto, že jsme nastoupili s velmi mladým kádrem, byli jsme vyrovnaným soupeřem všem zúčastněným...výhra s Hranicemi, Frýdkem-Mistkem a remíza s Napajedly a následně tři prohry s Koprivnici, Malacky a Zubří stačila na celkové 5 místo.... Nicméně v zápase s Kopřivnici jsme byli jednoznačně technický vyspělejším týmem, bohužel jsme nebyli schopni při množství šancí překonat skvělé chytajiciho brankáře soupeře.... Totéž si troufnu tvrdit i o zápase se Zubřím, kde jsme mohli mít lepší výsledek, kdychom při našich šancích překonali jejich brankářskou jedničku. Přesto, turnaj ukázal, jak naší kluci jsou na tom nejen po technické stránce, ale i fyzické kondici a je záhodno konstatovat, že velmi dobře a je se do dalších bojů od čeho odrazit. Třešničkou na dortu je vyhlášení nejlepšího hráče turnaje Vojtu Urbana, který si to zasloužil svou hrou nejen dopředu, ale také bojovností v obraně. Je nutno zmínit i výkon Radima Koreczkého, který těsně skončil druhý v kategorii nejlepších střelců.
Závěr: celý tým si zaslouží chválu za svoji bojovnost, soudržnost, technickou zdatnost a odhodlání
Mario Cartelli - trenér

Hodnocení turnaje SMVB Cup starší žáci.
V sobotu 5.9.2020 proběhl tradiční turnaj. Z dvoudenní akce, se po odřeknutí týmů ze Slovenska (Corona vir), stal jednodenní turnaj čtyř družstev.
V. Bystřice - Žeravice 17:17
Jak už napovídá výsledek, byl to boj dvou vyrovnaných družstev a remíza byla spravedlivá. V zápase skórovalo 9! našich hráčů. Nejvíce se dařilo na křídle Adamovi Bartoníkovi.
V. Bystřice - F.Místek 10:18
Výsledek mohl být lepší, nebýt výpadku ve druhém poločase, kdy jsme po sérii technických chyb dostali 4 branky po sobě, z rychlých útoků. Svým výkonem zaujal Míra Pospíšil na pivotu. Jak v útoku, tak v obraně.
V. Bystřice - Zubří 4:17
Pozdější vítěz turnaje byl zcela nad naše síly. Máme velmi omlazený tým, se spoustou ještě věkově mladších žáků. Byla to pro kluky cenná zkušenost. V zápase jsme dokonce vedli 1:0, brankou Matěje Papouška. Hvězdou utkání byl Laďa Novák v brance.
Zápas o 3. místo: V. Bystřice - Žeravice 23:17
Druhý zápas s tímto týmem jsme začali výborně a získali brzy rozhodující náskok. Žeravice se ale nemínili vzdát a ve druhém poločase hru zcela vyrovnaly. Sportovně musíme připomenout, že soupeř měl horší los. Z jednotlivců se nejvíce blýskli Tom Janalík v brance a Honza Nevrlý na spojce.
Po celý turnaj ale podávalo celé družstvo hezký, kolektivní výkon.
Ve finále bylo úspěšnější družstvo Zubří, ale Frýdek Místek jim byl vyrovnaným soupeřem.
Třešničkou na dortu bylo ocenění - nejlepší brankář, pro Laďu Nováka.
Pořadí: 1. HC Robe Zubří
2. SKP Frýdek-Místek
3. Házená Velká Bystřice
4. SK Žeravice
Hráči (branky): L. Novák (br), T. Janalík (br), K. Tomek (10), M. Pospíšil (9), A. Bartoník (8), D. Čáp (6), H. Nevrlý (6), M. Petr (5), B. Chaloupka (4), M. Hloušek (2), T. Dosoudil (2) , M. Papoušek (1), M. Cartelli (1), R. Šmíd, M. Palka.
Petr Souček - trenér

Období

18.9.2020

Statistiky

  • 8 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Oslavte Den žen originálním dárkem. Nyní ve slevě.
S kódem: MDZ-2021 Akce platí do 8. 3. 2021
Zjistit více
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
2020_09_05-06 - SMVB CUP mladších a starších žáků
Komentáře Přidat